SPAM


73 komentarze:

 1. [spam]
  "Czując w płucach dym spojrzałam na Nialla, który coś opowiadał. On także przeszedł wiele – chyba jak każdy pacjent tego szpitala. Przez presję wywołaną z powodu rodziców, znajomych, szkołę i w ogóle całe środowisko zaczął okaleczać samego siebie. Zapewne gdyby nie jego wścibska matka, która przeczytała jego pamiętnik, Niall wciąż znajdowałby się na wolności."
  jeśli chcesz poznać powody dlaczego inni pacjenci znaleźli się w Rivendale Hospital, to nowy rozdział na http://sick-mad-sad.blogspot.com/ powinien cię zainteresować ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. "Ku jej zaskoczeniu chłopak zaciągnął się ostatni raz, po czym rzucił niedopałek na trawę i przydeptał butem. Posłał jej ten sam szelmowski uśmiech co rano i popatrzył w niebo. Gdy jedna z gwiazd mrugnęła wprost do niego, zatrzymał na niej swój wzrok. Wyprostował się i zamknął oczy, a gdy je ponownie otworzył, jej już nie było."
  Serdecznie zapraszam na http://dolor-maldito.blogspot.com , może historia Cię zainteresuje i zostaniesz na dłużej? <3

  OdpowiedzUsuń
 3. http://love-me-or-fuck-off.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Opowiadania z Niall'em w roli głównej. Zapraszam serdecznie :*

  http://babybeminetonightminetonight.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Cześć :) Może to jest miejsce specjalnie do tego przeznaczone, ale i tak mi głupio. W każdym razie wiesz po co tutaj zostawiłam taką małą wiadomość. Chciałabym Cię zaprosić na mojego nowego bloga, którego zaczynam od dzisiaj pisać. Jeśli wejdziesz, a Ci się spodoba, zachęcam do pozostania na dłużej i dodania się do obserwatorów. Zależy mi na kżdej opini, bo sama wiesz, że blog głównie istnieje tylko dzięki czytelnikom. Tak więc jeszcze raz serdecznie Cię zapraszam i pozdrawiam :)

  make-dreams-come-true-la.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Hej.! Na www.magical-moments-in-london.blogspot.com pojawił się 4 rozdział. Serdecznie zapraszam i liczę na opinię. Pozdrawiam Eve;*

  OdpowiedzUsuń
 7. na samym wstępie chciałabym przeprosić za spam.
  na blogu http://sick-mad-sad.blogspot.com pojawił się już szósty rozdział z perspektywy Pandory - czyli jednej z pacjentek.
  zachęcam do przeczytania oraz do wyrażenia szczerej opinii na jego temat.
  zapraszam także na naszego nowego bloga http://drunk-sweet-and-stoned.blogspot.com/ którego zaczniemy prowadzić po zakończeniu obecnego. na razie można zapoznać się z fabułą oraz z bohaterami, którzy będą tam występować :)
  pozdrawiam Elle♥

  OdpowiedzUsuń
 8. [spam]
  [...] i gdy skończyła najprawdopodobniej zadawać mu pytanie przecząco pokiwał głową. Kobiety podziękowały, a następnie ruszyły w naszym kierunku.
  -Ciekawe co się stało... – mruknęłam bardziej do samej siebie, gdyż nie spoglądałam na konkretną osobę.
  -Pewnie idą sprawdzić czy coś zjadłaś. – Odparł od niechcenia blondyn, który tak samo jak reszta naszych znajomych spojrzał w kierunku psycholożek.
  -Nie. To Chuck zawsze mnie kontroluje."
  Zapraszam na nowy rozdział na http://sick-mad-sad.blogspot.com/
  pozdrawiam Elle♥

  OdpowiedzUsuń


 9. Mily jest kruchą siedemnastolatką po wielu przejściach. Jeszcze niedawno musiała uporać się ze stratą chłopaka, rezygnacją z marzeń oraz wykonywanej pasji. Niewątpliwie ostatni czas jest dla niej okresem pełnych upadków. Ale czy nadejdzie czas na wzloty? Czy obecność przyjaciół wesprze dziewczynę na duchu i czy poradzi sobie ona z nadchodzącymi przeciwnościami losu? Czy dawni wrogowie przypomną jej o sobie? I w jaki sposób pozbędzie się ich ona z życia? Czy jedno wydarzenie zburzy dotychczas budowaną harmonię? I jak na nieoczekiwane wieści zareagują przyjaciele? Czy będą nadal trwać przy drobnej dziewczynie? Odpowiedzi na te pytania poznacie czytając moje opowiadanie. Serdecznie zapraszam <3


  i-can-be-your-shelter.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Zapraszam do przeczytania, skomentowania oraz zaobserwowania jeśli Ci się spodoba mojego nowego bloga. Jest to mój pierwszy tego typu blog dlatego pragnę widzieć szczere opinie, a nie zmyślone i napisane od tak :)
  Pozdrawiam gorąco i jeszcze raz zapraszam na:
  http://sarcasm-life.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. "- Czym? - zapytał mnie głupkowato - Przecież wiem, że Ci się podobało. - chłopak również wstał i założył kurtkę. Nie odpowiedziałam na "prowokację" w jego wydaniu, nie chciało mi się już z nim rozmawiać. Wzięłam tylko jeszcze torebkę do ręki i skierowałam się do wyjścia z restauracji. Bardzo zdziwił mnie fakt, że Harry poszedł za mną, uprzednio płacąc za obiad, oczywiście. Powinien mnie zostawić, w końcu "dałam mu kosza"."
  Zapraszam na bloga o 1d:
  http://a-little-of-the-good-life.blogspot.com/
  Pozdrawiam <3

  OdpowiedzUsuń
 12. Cześć! Na wstępie chciałabym przeprosić za spam. "Londyn. Jedno z największych miast w Europie które przez cały czas tętni życiem[...]" oto fragment prologu nowego opowiadania. Jeżeli chcesz przeczytać więcej zapraszam na http://mee-you-us.blogspot.com/. Zachęcam do komentowania i wyrażania szczerej opinii oraz jeżeli się spodoba do obserwowania. Jeszcze raz przepraszam za spam :) Pozdrawiam ♥

  OdpowiedzUsuń
 13. Z przyjemnością informuje Cię, że zostałaś nominowana do
  "The Versatile Blogger Award" :) Więcej informacji pod tym linkiem:
  http://milosc-niejedno-ma-imie.blogspot.com/p/the-versatile-blogger-award.html
  + Nowy rozdział u mnie, a co do Twojego to postaram się przeczytać niedługo ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. wszyscy-maja-marzenia.blogspot.com
  Zapraszamv;)

  OdpowiedzUsuń
 15. Z góry przepraszam za spam.

  Za każdym razem zastanawiam się, czy dobrze zrobiłam ? Czy postąpiłam słusznie odchodząc ? Zostawiając Go samego ? Miłość – uczucie, silniejsze niż śmierć, a jednak, ruszyłam przed siebie, nie zważając na Jego uczucia i potrzeby.
  Szłam długim, beżowym korytarzem, zbliżając się do odpowiedniego pokoju, w którym aktualnie przebywał On. Stanęłam przed drzwiami i podniosłam rękę by zapukać, zawahałam się i cofnęłam dłoń. Opuściłam głowę i zakryłam twarz włosami, aż poczułam słoną łzę na policzku. Blado się uśmiechnęłam, gdy usłyszałam Jego śmiech. Zrozumiałam, że nie mogę wrócić. Nie teraz, kiedy ma dziewczynę i jest wreszcie szczęśliwy. Wolno obróciłam się na pięcie i ponownie zrezygnowałam z ujrzenia Jego zabójczego uśmiechu i błyszczących, niebieskich oczu. Otarłam kolejne łzy, spływające po mojej twarzy i schowałam palce we włosach.

  ZAPRASZAM NA MOJEGO NOWEGO BLOGA:
  negatywy-uczuc.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 16. Misiek, skarbie, zabij mnie za spam, ok? Zostałaś nominowana do The Versatile Blogger Award na http://ifyoutoldmetojump.blogspot.com/ :*

  OdpowiedzUsuń
 17. Nominowałam cię do nagród: Versatile i Libster.
  Pytania na: http://letsworkthroughit.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 18. Zapraszam :D ran-potem-kochaj-mnie.blogspot.com

  Nigdy nie zastanawiałem się nad tym co będę robić w przyszłości. Nigdy nie było to ważne, aż do teraz… Poczułem co to znaczy kochać i być kochanym.

  Wiele razy myślałem nad moim życiem. Nad tym jakie jest. Zrozumiałem, że jest puste i nic nie warte….

  Udawałem dojrzałego mężczyznę, a byłem dzieckiem. Kochałem, a zdradzałem. Obiecywałem, a kłamałem.

  Szukałem miłości, a ona stała obok mnie. Kiedy ją zauważyłem, było już za późno. Zostałem sam, z marzeniami i tęsknotą.

  Wierzysz w miłość ?
  Wierzysz w przeznaczenie ?
  Wierzysz w miłość między dwojgiem ludzi ?
  Wierzysz w bezinteresowność ?
  Wierzysz w to, że nic nie dzieje się bez przyczyny ?
  A może, to wszystko było zwykłym przypadkiem ?

  OdpowiedzUsuń
 19. Chciałam poinformować cię, że na moim blogu your-last-first-kiss-1dstory.blogspot.com pojawił się 2 rozdział. Oto jego fragment:
  "Jedni ludzie płaczą i wpatrują się w jasnobrązowa trumnę. Nie rozumieją , dlaczego akurat ona musiała odejść z tego świata i to na dodatek w tak tragicznych okolicznościach. Może to życie jest kompletnie bez sensu, skoro trzeba z nim kończyć tak wcześni. Może najlepiej zaraz, kiedy to wszystko sobie uświadomimy lepiej strzelić sobie kulką w łeb i pozbyć się tych wszystkich problemów?"
  Mam nadzieję, że wpadniesz i wyrazisz swoją opinię na jego temat :D
  Pozdrawiam xx

  PS: Obiecuję, że w najbliższym czasie nadrobię czytanie twojego bloga :)))

  OdpowiedzUsuń
 20. Witam. Powstał mój nowy blog. Całkiem inna historia, inne czasy, inna bohaterka... Jedynie bohaterzy pozostali Ci sami. Jeżeli interesuje Cię bliższe poznanie nowej historii, to zapraszam!
  the-boy-from-my-dreams-1d.blogspot.com

  Pozdrawiam, Adeline! :) x

  Tak więc dodaje tutaj. I przepraszam, ale po prostu nie zauważyłam wcześniej tej zakładki. Może dlatego, że standardowo szukałam jej u góry, a nie z boku :)

  OdpowiedzUsuń
 21. [przepraszam za spam]
  Zachęcam do przeczytania historii Harrego i Charlie i wyrażania szczerej opinii.
  my-red-sky.blogspot.com
  Pozdrawiam :) x

  OdpowiedzUsuń
 22. na naszym blogu http://hope-love-truth.blogspot.com pojawił się czwarty rozdział. Dopiero zaczęłyśmy pisać, może cię zainteresuję <3 prosimy o szczere komentarze. xx, - Aileen, Jullie, Sam ♥

  OdpowiedzUsuń
 23. Serdecznie zapraszam na nowo powstałą recenzalnie, na której, jak sama nazwa wskazuje, recenzujemy blogi :)Jeżeli chcesz poznać opinie kogoś innego o swoim blogu, zapraszam na:
  http://zrecenzuj-opowiadanie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 24. Eleanor, Josh, Perrie, Selena, Niall, Amelia, Cher, Zayn, Liam, Danielle, George, Harry, Taylor, Louis i Emma zamieszkują na tej samej ulicy i chodzą do tej samej szkoły.
  Pod koniec roku szkolnego Amelia dowiaduje się, że przeprowadza się do Włoch. Danielle i Perrie są tym faktem załamane, w przeciwieństwie do pozostałych. Dzień przed wyjazdem Amelii, Zayn organizuje imprezę z powodu wyjazdu nielubianej Amelii. Pojawiają się na nich wszyscy oprócz Amelii, Danielle, Perrie oraz Nialla.
  Po pożegnaniu się z Amelią, Danielle i Perrie na zaproszenie Liama zjawiają się na imprezie. Pod koniec na imprezie pojawia się sama Amelia pod wpływem alkoholu. Wyznaje każdemu co o nim myśli, Liam i Zayn próbują ją wyprosić i wtedy pod wpływem impulsu Amelia skacze do basenu. Pomimo szybkiej interwencji Georga nie udaje jej się uratować. Towarzystwo wpada w panikę. Decydują się, że zabiorą ciało Amelii do lasu i tam je zakopią. Nad prowizorycznym grobem Amelii przysięgają sobie, że zostanie to ich wieczną tajemnicą. Amelia zostaje uznana za zaginioną.
  Rok później. Koszmar powraca, każdy uczestnik feralnej imprezy otrzymuje esemesa o tej samej treści: "Suka wróciła! Gra na śmierć i życie się rozpoczęła -A''. Z kolejnym dniem tajemnice osób zamieszanych w śmierć Amelii wychodzą na światło dzienne. Giną dwie pierwsze osoby, a za nimi kolejne...

  http://londyn-i-jego-historie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wejdę, sorry, nie czytam takich chorych historii.
   Ja wgl. horrorów nie oglądam.

   Usuń
 25. Dwie nastolatki żyjące w skrajnej rozpuście. Mieszkanki Las Vegas korzystające w pełni z uroków tego miasta. Alkohol, seks i wieczna zabawa.
  http://blaise-georgia.blogspot.com/
  Zapraszamy! :))

  OdpowiedzUsuń
 26. Zrecenzuj Opowiadanie zaprasza do składania zgłoszeń. Pomożemy zareklamować Twój blog.
  [ http://zrecenzuj-opowiadanie.blogspot.com/ ]

  OdpowiedzUsuń
 27. 3 różne przyjaciółki z równie różnymi problemami, mocami i marzeniami http://1lovedirection.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 28. Nowy Jork. Miasto położone na wybrzeżu Atlantyku w północno-wschodniej części Stanów Zjednoczonych, w którym ludność przekracza aż osiem milionów. Nazywany jest kulturalną stolicą świata, bądź miastem, które nigdy nie śpi. To właśnie tam biznesmeni, artyści, modelki i modele, projektanci, naukowcy, studenci, kucharze, sportowcy oraz tancerze wyjeżdżają, by spełniać swoje marzenia. Statua Wolności, Times Square, Central Park, Metropolitan Museum of Art to kilka z najczęściej zwiedzanych miejsc przez turystów. Maggie-nastoletnia dziewczyna od najmłodszych lat zamieszkująca Nowy Jork zna większość tutejszych miejsc, aż za dobrze. Jednak jej życie wcale nie jest tak idealne jak miasto, w którym mieszka. Jako niemowlę została podrzucona pod drzwi domu dziecka prawdopodobnie przez swoją matkę. Na kocyku, w który była owinięta widniał napis: "Maggie Horan, 28thFeb'95". Przez całe życie dorastała z myślą, że była niechciana przez biologicznych rodziców, których nawet nigdy nie poznała. Kilkakrotnie próbowała ich odnaleźć lub cokolwiek się o nich dowiedzieć, ale bez skutecznie. Jej rodziną od zawsze byli pracownicy i rówieśnicy z domu dziecka, w którym się wychowała. Meg jest dziewczyną skrytą i nieufną. Mimo pozorów jakie stwarza jej wygląd potrafi być chamska i szczera do bólu. Kiedy jej się coś nie podoba po prostu mówi o tym wprost. Prawdopodobnie te cechy sprawiły, że nie miała przyjaciół tylko koleżanki i kolegów. Nigdy nie zaznała też miłości. Fakt, podobało jej się kilku chłopaków, ale nie darzyła żadnego większym uczuciem niż zwyczajne lubienie. Jej wychowawczyni twierdzi, że jest to spowodowane brakiem bliskości z rodzicami.
  Obecnie Maggie ma osiemnaście lat, mieszka we własnym mieszkaniu na Manhattanie i prowadzi samodzielne życie. Jej pasją od najmłodszych lat jest taniec i właśnie jej głównym źródłem dochodu jest praca z dziećmi, dla których wymyśla przeróżne choreografie. Dziewczyna marzy o tym, by dostać się na Broadway Dance Center i w tym roku wybiera się na casting. Nie wie jeszcze, że to wydarzenie przewróci jej życie do góry nogami..
  Co będzie powodem tej zmiany ? Czy uda jej się dostać do wymarzonej szkoły ? Czy odnajdzie swoją rodzinę ? Czy wreszcie pozna przyjaciół, którym zaufa i którzy zaakceptują ją taką jaka jest ? A może po raz pierwszy zasmakuje uczucia jakim jest miłość ? O tym przekonacie się czytając losy zwykłej nastolatki borykającej się z różnymi problemami.

  Serdecznie zapraszam na www.sick-truth.blogspot.com gdzie pojawił się prolog ! Pozdrawiam eM's ♥

  OdpowiedzUsuń
 29. To jedna z moich 12 historii. Opowiadanie o Layli Tomlinson- siostra sławnego gwiazdora. Dziewczyna wpada w nałóg http://last-first-kiss-and-hayden.blogspot.com/2013/02/rozdzia-5.html#comment-formi nie jest to ani alkoholizm, ani narkotyki a nawet nie pali. Więc co? To hazard. Hazard wkroczył w jej życie i odegrał ważną rolę. Dla niego możesz kraść, a nawet zabić. Tak jest i to prawda. Jak z tym problemem poradzi sobie Layla? Kto się o nim dowie?
  Przeczytaj owe opowiadanie. Dziękuję
  http://overgame-hazard1d.blogspot.com/
  resztę znajdziesz w zakładce moje blogi
  Historia o Kopciuszku? Tak. Eveline jest 19-letnią dziewczyną, a zarazem służącą swoich przybranych sióstr i macochy. Przekonana przez przyjaciółkę zgłasza się do konkursu, który na zawsze odmieni jej życia. Na lepsze? Przekonaj się czytają to opowiadanie http://onedirection-and-cinderella.blogspot.com/
  http://polskie-dziewczyny-w-londynie.blogspot.com/
  http://madeline-and-one-direction.blogspot.com/
  http://horan-and-tomlinson-dziewczyny-story.blogspot.com/
  http://alice-louis-sophie-withroadofthemusic.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 30. przy okazji zapraszam na dwunasty rozdział na LYE, miło by było gdybyś wyraziła swoją opinię (: www.lastyearwithlou.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 31. http://sensitive-touch.blogspot.com/ nowy 10 rozdział! zapraszam w wolnej chwili! xx

  OdpowiedzUsuń
 32. Zapraszam do mnie:
  wspomnienia-zawsze-zostaja.blogspot.com

  wszystko mogłoby się wydawać,że jest świetne.
  Mam pracę,własny dom i wspaniałą przyjaciółkę- jednak jest też jedno,ale a mianowicie jestem samotną matką.
  Osoba,którą kochałam najbardziej na świecie mnie zostawiła dla kariery. Nic się nie układa, a zapomnienie o Louisie nie jest łatwe mają córkę,która na każdym kroku przypomina mi właśnie niego.

  OdpowiedzUsuń
 33. Zachęcam do odwiedzenia mojego bloga http://no-lies-just-loove.blogspot.com/ gdzie pojawił się 13 rozdział (+18). Zachęcam do przeczytania oraz wyrażenia swojej opinii o rozdziale jak i całym blogu. A jeśli nie obserwujesz bloga to zaobserwujesz go.
  Pozdrawiam Jessica. ♥

  OdpowiedzUsuń
 34. http://neverending-friendship.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 35. [spam]
  "Cisza. Zupełna cisza.[...] w tym samym momencie w ręce obracając ołowianego żołnierzyka. Milczał, tak jak głosy, które po raz pierwszy od dłuższego czasu nie dawały mi się we znaki. One były ze mną zawsze. Czasem stłumione, jednak ciągle gdzieś tam były. Teraz zniknęły. W magiczny sposób dawały mi choć przez moment poczuć się jak normalny człowiek."
  zapraszam na nowy rozdział na blogu http://sick-mad-sad.blogspot.com/ który pojawił się z perspektywy chorującego na schizofrenie Louisa. Zachęcam do wyrażenia szczerej opini na jego temat.
  Pozdrawiam i przepraszam za spam
  Elle ♥

  OdpowiedzUsuń
 36. kiedy znajdę wolną chwilę, zabiorę się za czytanie... wtedy dam znać co i jak ;) całkiem fajny blog.
  na naszym blogu http://hope-love-truth.blogspot.com pojawił się piąty rozdział. Dopiero zaczęłyśmy pisać, może cię zainteresuję <3 prosimy o szczere komentarze. xx, - Aileen, Jullie, Sam ♥

  OdpowiedzUsuń
 37. Zapraszam na czwarty rozdział na blogu:
  http://letsworkthroughit.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 38. [SPAM]
  Kątem oka dostrzegasz jakiś niepożądany ruch. Nie powinno tu być nikogo. Jesteś już przy posesji Hekate Hall - ośerodka dla dzieci nocy. Nikt poza uczniami i personelem nie może zobaczyć budynku. To miejsce nie istnieje dla zwykłych śmiertelników. Chyba, że…
  Zaczynasz uciekać. Jesteś za wolna, za wolna… Dopadnie cię. Zginiesz. Łowcy nie mają litości. Zaciskasz mocno pięści, przygotowując się na najgorsze, ale wciąż biegniesz. Najszybciej jak potrafisz.
  Dopadasz do bramy w tym momencie, w którym czyjeś silne ramiona oplatają cię w pasie. Mogłoby wydawać się to pieszczotą, gdyby nie siła i zamiar napastnika. Nienawidzisz być bezbronna, ale taka właśnie jesteś. Wołasz o pomoc, błagasz o cud, bo tylko on cię może uratować.
  Nadchodzi... Wiadomo kto wygra - nie masz szans. Za chwilę potomek Draculi wykona na Tobie ostateczny wyrok...

  Serdecznie zapraszam Cię na bloga: http://shadow--of--memories.blogspot.com/
  Opowiadanie z One Direction, którzy wcielają się w rolę wampirów i wilkołaków :)

  OdpowiedzUsuń
 39. Zapraszam na http://wishmeyourself.blogspot.com gdzie pojawił się Rozdział 8.Tell the devil I said 'Hey' when you'll get back to where you're from. . buziaki xx (z góry przepraszam za spam)

  OdpowiedzUsuń
 40. [SPAM]
  Chciałabym Cię zaprosić na nowe opowiadanie. Jak na razie są tylko bohaterowie, ale byłabym wdzięczna za wyrażenie opinii w postaci komentarza. Czy jest sens pisania ? ; D
  Czekam na opinię ♥
  http://when-you-gone-i-feel-lonely.blogspot.com/
  Taki tam malutki spamik ; * myślę, że zobaczysz i wpadniesz . ♥

  OdpowiedzUsuń
 41. Troszkę tracę wiarę w siebie, dlatego bardzo proszę cię o przeczytanie czwartego rozdziału na moim blogu. Byłoby też miło gdybyś zostawiła po sobie jakiś ślad :)
  http://letsworkthroughit.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 42. Serdecznie zapraszam na piąty rozdział :)
  http://letsworkthroughit.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 43. Korzystając z okazji chciałabym zaprosić cię na mojego bloga ;) Evey to upadła anielica, która przez pomyłkę została strącona z nieba i straciła swoje skrzydła. Teraz próbuje odnaleźć się w mieście Los Angeles i poznać kogoś, komu mogłaby się wyżalić. Gdy Evey myśli, że najgorsze już za nią, poznaje chłopaka, który będzie początkiem jej przygody na Ziemi, a także wielkich problemów.
  Jeśli opis cię zaciekawił to zapraszam serdecznie ; **
  podciete-skrzydla.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 44. [SPAM]
  Z góry przepraszam za spam :*
  Chciała bym cię zaprosić na bloga ,który prowadzę z moją kuzynką @Forever alone. Autorką bloga Reason to smile.
  Historia o Avalon ,Emily ,Niall'u i Zayn'ie. We czwórkę nie radzą sobie z życiem. Avalon jest w toksycznym związku ,Niall chce ze sobą skończyć ,Emily okalecza się i "ktoś" ją nachodzi ,a Zayn wpadł w nałóg. Ciągle pije i pali.Co się stanie jeżeli ta czwórka się pozna?
  http://suffering-in-many-ways.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 45. [Spam]
  [...]Ciepło, troska i współczucie.Teraz są mi potrzebne. A chłopaki o tym wiedzą.
  Is- Ja już pójdę do siebie. Dobranoc- Otarłam rękawem łzę i poszłam do siebie. Gdy byłam na górze usłyszałam śmiechy, tej parki. Wtem zaczęłam od nowa płakać. Wbiegłam do pokoju, trzaskając przy tym drzwiami. Natychmiast rzuciłam się na łóżko. Dlaczego to tak boli? Z jednej strony kocham go, a z drugiej nienawidzę. Dlaczego życie jest takie ciężkie?
  Wstałam i poszłam do łazienki. Zajrzałam do jednej z szafek. Znalazłam to czego szukałam, a mianowicie żyletkę. Wiem, że to jest złe, ale dzięki temu ból nie będzie najgorszym co mnie może spotkać. Ręka cały czas mi się trzęsła. Jeszcze dwa milimetry od mojej żyły w nadgarstku. Boję się.

  Zapraszam na mojego bloga i nowy rozdział.
  http://friendship-and-love-nika.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 46. Nowy 12 rozdział! Zapraszam w wolnej chwili:
  http://www.sensitive-touch.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 47. Nowy 12 rozdział! Zapraszam w wolnej chwili:
  http://www.sensitive-touch.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 48. ‘Miłość jest niebezpieczeństwem, jest przyjemnością
  Miłość jest czysta - to jedyny skarb
  Spraw by miłość była Twym celem’
  Serdecznie zapraszam na nowo powstałego bloga, gdzie już można przeczytać prolog - http://loveispleasure.blogspot.com .
  Zachęcam do czytania!
  Buziaki paulinxoxo / wishmeyourself
  [z góry przepraszam za spam]

  OdpowiedzUsuń
 49. [spam]
  Los Angeles nazywane jest Miastem Aniołów. I nie bez powodu...
  Alison i Amanda to dwie najlepsze przyjaciółki, które od najmłodszych lat zawsze spędzały czas razem. Były dla siebie jak siostry.
  Pewnego wieczoru ich życie zaczyna ulegać zmianom. Powoli najgorsze tajemnice wychodzą na jaw i zaczynają komplikować życie cheerleaderek.
  Nie wszyscy są tymi za kogo się podają. Jedni są źli i pragną zemsty. Inni chcą je chronić i uświadomić je tym kim są. Niestety nie wszystkim się to podoba.
  Zaczyna się walka o życie. Nie tylko o własne, gdyż wszyscy są w niebezpieczeństwie. Trzeba zdecydować: dobro czy zło? Każdy błąd może spowodować kolejną śmierć. Tylko nieliczni wyjdą z tego cało.
  Kto wygra? Alison? Amanda? Czy może oni?
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NiL6ep41iAI <--- a pod tym linkiem znajduje się zwiastun, który może zachęcić was do czytania :)
  Przepraszamy bardzo za spam
  Alison & Amanda ♥

  OdpowiedzUsuń
 50. Zapraszam na szósty rozdział na moim blogu i ładnie proszę o komentarz :)
  http://letsworkthroughit.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 51. Zapraszam na nowe opowiadanie. Historia opowiadana o pewnej dziewczynie, która wyjeżdża do Londynu w celu zrealizowania pewnej " misji ", ktora sobie wyznaczyła. Już po przyjeździe czeka ją niemiła wiadomość. Historia o miłości, przyjaźni i przezwyciężaniu barier. Zapraszam!
  http://jak-byc-dzielnym.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 52. http://solar-glow.blogspot.com

  To opowieść o dziewczynie, która pod wpływem czasu chce iść wciąż na przód. Czy jej się uda? Jeżeli chcesz się tego dowiedzieć to zapraszam na mojego bloga. Przeczytaj historię pełną tajemniczości, spokoju i opanowania, w której nie zabraknie także intryg, romansów, niepokoju i rozczarowania.

  OdpowiedzUsuń
 53. [spam]
  Syvilla Vane - postać z gry. Syvilla Vane - człowiek z krwi i kości. Syvilla Vane odważna i wygadana dziewczyna. Syvilla Vane nieśmiała i delikatna osoba. Syvilla Vane niewierząca w miłość i przyjaźń. Syvilla Vane dobra przyjaciółka i dziewczyna. Syvilla Vane nie wie kim jest...


  GAME-LIFE-TROUBLE.BLOGSPOT.COM
  A-N-T-M-S.BLOGSPOT.COM

  OdpowiedzUsuń
 54. Przepraszam bardzo za spam.
  Na blogu http://life-are-moments.blogspot.com/ pojawił się niedawno 1 rozdział z perspektywy Allie. Zachęcam do wyrażania szczerej opinii oraz dodawania się do obserwatorów jeśli Ci się spodoba.
  Pozdrawiam gorąco i życzę wesołego jajka, Allie ♥

  OdpowiedzUsuń
 55. zapraszam na kolejny rozdział ;)
  http://one-thing-one-direction-story.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 56. Zapraszam również do wyrażania opisani na temat nowych postów na blogu LYE. Za każdy komentarz postaram się odwdzięczyć :) www.lastyearwithlou.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 57. Zapraszam na siódmy rozdział na moim blogu i ładnie proszę o komentarz. :)
  http://letsworkthroughit.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 58. Dużo tego spamu ; c ale może zauważysz mój skromny komentarzyk ; D
  http://when-you-gone-i-feel-lonely.blogspot.com/ <---------------- nowy rozdział ; d
  Zapraszam ; D

  OdpowiedzUsuń
 59. Nominowałam cię do Liebster Award, więcej informacji u mnie na blogu ;)
  http://walka-z-losem.blogspot.com/p/liebster-award.html (Nominacja #2)

  OdpowiedzUsuń
 60. zapraszam na ósmy rozdział http://letsworkthroughit.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 61. Chapel Town to z pozoru ciche i spokojne miasteczko, zaludnione przez około siedem tysięcy osób. Codziennie nowe twarze, coraz to bardziej pragnące lepszego życia, przyjeżdżają w to miejsce, chcąc zaspokoić swoje żądze dobrej zabawy. Wszystko byłoby wręcz idealnie, gdyby nie jedna, kluczowa rzecz. Wojny gangów. Nie, nie przesłyszeliście się.
  Strzał, huk, śmierć...Te trzy rzeczy doprowadzają tamtejszych ludzi do skrajnej rozpaczy, szaleństwa.
  Smutne, jakież to smutne, że Śmierć upomina się o Nas w tym najmniej oczekiwanym momencie...

  Zapraszam na: http://do-you-really-want-to-feel-the-pain.blogspot.com/

  Xoxo :*********
  Stylesowa <3333333

  OdpowiedzUsuń
 62. [spam]
  Zwykła dziewczyna, której umarła najukochańsza mama,
  po tym jak ojciec chciał ją zgwałcić po raz kolejny
  postanawia ze sobą skończyć. Dzięki szybkiej
  interwencji sąsiadki, w porę zostaje przewieziona
  do szpitala i z trudem odratowana. Odnajduję ją wujek,
  brat matki. Po poznaniu dziewczyny postanawia ją
  przygarnąć pod swój dach. Nie mieszka on sam, ma
  pięciu młodych, przystojnych i pełnych energii
  współlokatorów, którzy tworzą słynny boy's band,
  którego jest menadżerem. Wszystko wydaje się
  wspaniale, do czasu przywitania się z chłopakami.
  Jeden z nich separuję się od dziewczyny i ją
  ignoruje. Jego brązowe loki, zielone tęczówki i
  zniewalający uśmiech, nie pozwalają jej go
  lekceważyć. Co będzie dalej ? Czy dziewczyna
  zapomni o krzywdzie jaką sprawiał jej codziennie
  ojciec ? Czy otworzy się przed chłopakami ?
  Zapraszam na mojego bloga--->http://pain-and-love-1d.blogspot.com < 33

  OdpowiedzUsuń
 63. ( SPAM )
  http://summer-paradise-1d-story.blogspot.com/

  Kinga, która jest w połowie polką, a w połowie angielką mieszka z rodzicami w Londynie. Wyjeżdża w przyjaciółmi na wakacje do Paryża. Odkrywa tam sekret, jednak musi wyjechać, bo dowiaduje się o czymś co zmienia jej życie o 360 stopni.

  // Pomyślałam, że nigdy już nie zobaczę Nialla, Emmy, Louisa, Harrego, Pauliny, to boli, przez jednego typa, moje życie jest jeszcze gorsze. Popłakałam się.
  - Nie płacz słońce. – powiedział takim słodkim tonem Liam, tak, słodko, że rzygam tęczą.
  - Zamknij się.! – wysyczałam, przez zęby. Liam, tylko się na mnie spojrzał i cwaniacko uśmiechnął. Pojechaliśmy na lotnisko. //

  OdpowiedzUsuń
 64. Serdecznie Cię zapraszam na kolejny rozdział (jeśli oczywiście masz ochotę i czas). Mam nadzieję, że wpadniesz i skomentujesz :)
  A.
  http://one-thing-one-direction-story.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 65. Zapraszam na ósmy rozdział na moim blogu i ładnie proszę o komentarz. :)
  http://letsworkthroughit.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 66. zapraszam do siebie na http://milosc-w-barcelonie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 67. Zapraszam na dziewiąty rozdział na moim blogu :) http://letsworkthroughit.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 68. Na moim blogu http://love-taught-me-to-choose.blogspot.com/ pojawił się piąty rozdział. Nie wiem czy zajrzysz. A to taka krótka część nowego rozdziału.

  -Jakie marzenie, czy ty naprawdę myślisz że chcę żebyś umarła. No powiedz mi dlaczego nie zawiozłem cię do twojego taty? No?! -miał racje gdyby naprawdę chciał mnie uśmiercić to od razu mógłby mnie tam zabrać -Myślisz że jak bym się czuł wtedy kiedy straciłbym kogoś kto nie udaje że jest moim przyjacielem, kogoś kto jest szczery, aż do bólu i potrafi nieźle wkurzyć człowieka. -powiedział uśmiechając się na samą myśl o czymś. Podszedł do mnie i mocno mnie przytulił. Tak jakby chciał odrobić dziesięć lat rozłąki. Nie wiem dlaczego, ale podobał mi się taki. Był czuły i miły. A co najważniejsze szczery. Widziałam to po jego oczach, uśmiechu, a co najważniejsze po tym co mówił.

  OdpowiedzUsuń
 69. zapraszam cię serdecznie na dziesiąty rozdział na moim blogu i byłoby mi miło, gdybyś skomentowała :)
  http://letsworkthroughit.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 70. Zapraszam na jedenasty rozdział na moim blogu i ładnie proszę o komentarz. :)
  http://letsworkthroughit.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń